SEZON ZIMOWY W NASZEJ SZKOLE!

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

SEZON ZIMOWY W NASZEJ SZKOLE!

mar 8, 2018 | W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

20180307 - Biała Niżna :) - Kiedy następny wyjazd?LINK DO GALERII

Miłośnicy sportów zimowych wykorzystali sprzyjającą ku temu aurę i wyruszyli w poszukiwaniu wyrażeń na stoku i lodowisku. Tuż przed feriami grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką dyrektora Pana Grzegorza Kierońskiego oraz Pana Roberta Kraja udała się do Krynicy. Tam, w Ośrodku Narciarskim Słotwiny, szusowali po stoku ćwicząc i rozwijając umiejętności jazdy na nartach
i snowboardzie. Z kolei po powrocie z zimowego wypoczynku uczniowie zawitali w Białej Niżnej, by spróbować swoich sił na lodowisku. Wyjazd był uciechą zarówno dla świetnie znających tajniki jazdy na łyżwach jak i tych, którzy stawiali swoje pierwsze „kroki” na tafli lodowiska.

Aktywny wypoczynek, miłe towarzystwo, świetna zabawa to zalety, które z pewnością połączyły oba zimowe wyjazdy. Radość i zadowolenie uczestników najlepiej potwierdza wielokrotnie powtarzane pytanie: „Kiedy kolejny wyjazd?

MM

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.