ŻYCZENIA NA WAKACJE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

ŻYCZENIA NA WAKACJE

cze 23, 2018 | W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

20180623 zyczenia wakacyjne

     Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od szkoły, książek, sprawdzianów, zeszytów, dzwonka, porannego wstawania.

     Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia, z każdej przeżytej przygody, z każdego spotkania z interesującymi ludźmi. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

     Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Pracownikom szkoły i Nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

     Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.

    Wierzymy, że wszyscy spotkamy się dnia 3 września w szkole zdrowi, opaleni, wypoczęci i przede wszystkim pełni zapału do pracy w kolejnym 2018/2019 roku szkolnym.

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne

 

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.