KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ W NASZEJ SZKOLE!

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ W NASZEJ SZKOLE!

mar 6, 2018 | W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Zwycięzcy Konkursu Pożarniczego w SP w Siemiechowie

LINK DO GALERII

Dnia 5 marca 2018r. odbył się, już po raz kolejny, szkolny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestnicy konkursu, pod okiem nauczycieli i strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siemiechowie, rozwiązywali test sprawdzający wiedzę z zakresu znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, łącznie w obu grupach wiekowych (klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz klasy VII szkoły podstawowej, II i III gimnazjum) udział wzięło 60 uczniów. Wśród zwycięzców znaleźli się:

I grupa wiekowa (klasy IV-VI)

I miejsce – Karolina Grzyb z klasy IV

II miejsce – Bartłomiej Chlipała z klasy IV

III miejsce – Zuzanna Maciak z klasy VI

 

II grupa wiekowa (klasy VII sp oraz gimnazjum)

II grupa wiekowa (klasy VII sp, II i III gimnazjum)

I miejsce – Angelika Hołda z klasy VII

II miejsce – Karol Mosio z klasy VII

III miejsce – Mateusz Osysko z klasy III gim.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe długopisy, a laureaci pierwszych trzech miejsc w obu kategoriach wiekowych oprócz nagród ufundowanych przez OSP uzyskali awans do etapu gminnego. Tam w zmaganiach pomiędzy szkołami Angelika Hołda wywalczyła miejsce III.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i liczymy na dalsze sukcesy w kolejnych edycjach konkursu!

MM

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.