„Pędzą, pędzą sanie” – KULIG DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Aktualności, Przedszkole

„Pędzą, pędzą sanie” – KULIG DLA PRZEDSZKOLAKÓW

mar 26, 2024 | Aktualności, Przedszkole

Za oknem zimowa aura, a co za tym idzie, obfite opady śniegu. Można powiedzieć, że warunki pogodowe zachęcają do urządzania kuligu. Wykorzystaliśmy więc okazję i 17.01.2024 r. zorganizowaliśmy go dla naszych przedszkolaków. Należy podkreślić, że udało nam się to przedsięwzięcie dzięki pomocy Pana Sebastiana Łabuza. To właśnie On udostępnił nam duże sanie oraz był woźnicą zaprzęgu, którym odbywały się przejażdżki, niedaleko przedszkola.
Pan Sebastian zadbał o to, aby przejazdy były bezpieczne – w małych grupach i oczywiście, pod opieką dorosłych. Odpowiednio ubrane przedszkolaki – ciepłe kurtki, szaliki, czapki i rękawiczki, chętnie uczestniczyły w kuligu. Podczas przejażdżki mogliśmy podziwiać piękno przyrody w zimowej szacie. Wszystkim dopisywały humory. Była to atrakcyjna forma zimowego wypoczynku na świeżym powietrzu i inspiracja do działań twórczych.
Po powrocie do przedszkola popijając ciepła herbatkę, długo opowiadały o wrażeniach. Wszystkie były bardzo zadowolone i mocno podekscytowane. Duże sanie oraz przejażdżki małymi zrobiły na maluszkach ogromne wrażenie. To była prawdziwa zimowa zabawa i nieopisana przyjemność.

Dziękujemy za pomocną dłoń i poświęcony czas. Cieszymy się, że wśród nas są ludzie dobrego serca. To właśnie ich nazywamy Przyjaciółmi Przedszkola. Miło jest być razem , razem można więcej!

M.R.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.