Wyjazd do teatru

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Wyjazd do teatru

lut 2, 2013 | W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

20122013 teatr31 stycznia uczniowie klas I gimnazjum, V i VI szkoły podstawowej pod opieką Pani Marty Pawlik- Włudyka i Pani Elżbiety Kwaśnej wzięli udział w wycieczce do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Wyjazd do teatru stał się dla wszystkich doskonałą powtórką   z literatury, a przy okazji świetną zabawą.

Obejrzeliśmy piękne przedstawienie pt. „Mały Książę” w reżyserii Cezarego Domagały, które powstało na podstawie utworu literackiego Antoine de Saint Exuperyego      o tym samy tytule. Akcja dzieła toczy się na pustyni Sahara, gdzie, podczas awaryjnego lądowania, pilot spotyka małego chłopca – tajemniczego przybysza z innej planety. Ich spotkanie jest okazją do przypomnienia o najważniejszych sprawach w życiu: o miłości,        o przyjaźni i o odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Naszą uwagę przykuły przede wszystkim: doskonała gra aktorów, piękne kostiumy, oprawa muzyczna. Z całą pewnością warto było obejrzeć tę sztukę.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.