Wycieczka do Tarnowa

Aktualności, SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka do Tarnowa

lis 7, 2023 | Aktualności, SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzień 25 października powitał nas deszczową pogodą, ale nawet nieprzychylna aura nie popsuła dobrych humorów uczniom klasy pierwszej i trzeciej, którzy pojechali tego dnia na wycieczkę do Tarnowa. Celem wyjazdu było uczestnictwo w spektaklu teatralnym „Piotruś Pan” wystawianym w kinie Marzenie przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia oraz wspólna zabawa w „Promiennym Zamku”.
Spektakl teatralny, w którym uczestniczyli uczniowie wywołał wiele pozytywnych emocji i uśmiech na twarzach dzieci. Niezwykle ciekawe, barwne i pouczające widowisko miało na celu uświadomienie uczniom, że w codziennym życiu nie można uciekać od odpowiedzialności i obowiązków w świat marzeń i iluzji.
Po spektaklu cała grupa udała się do sali zabaw „Promienny Zamek” na kilkugodzinne szaleństwo w kulkach, tunelach i na ślizgawkach. Po całodniowych atrakcjach zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów.

AW

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.