WYCIECZKA DO RABKI

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

WYCIECZKA DO RABKI

cze 20, 2013 | W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

20122013 rabkaDnia 13 czerwca odbyła się w naszej szkole wycieczka do jednego z najpopularniejszych miejsc uzdrowiskowych w Polsce – Rabki Zdrój. Uczestniczyli w niej uczniowie z klasy  IV-VI szkoły podstawowej oraz młodzież z I i III gimnazjum. Naszym najmłodszym kolegą był sześcioletni syn Pani Iwony Wiśniowskiej- Oliwier. Byliśmy pod opieką wspaniałych nauczycieli:  Pani Małgorzaty Majki, Pani Marty Pawlik-Włudyka  i Pani Iwony Wiśniowskiej oraz organizatorki wycieczki – Pani Ireny Salamon, z którymi nie nudziliśmy się ani minutę. 

         Pierwszym celem  naszego pobytu w Rabce był największy park rozrywki Rabkoland. Trzeba przyznać, że tam bawiliśmy się najlepiej i najdłużej. Największą atrakcją – jak wszyscy twierdzą – była jazda do przodu i do tyłu      w rytmie przebojów muzycznych karuzeli Musik Ekspres. CI, którzy się odważyli, przejeżdżali wśród różnych scen grozy, duchów oraz ruchomych figur wampirów w klasycznym Pałacu Strachów. Atrakcji było co niemiara, jednak zabrakło nam żetonów i pieniędzy, żeby we wszystkim uczestniczyć. Niestety czas szybko przeleciał  i po kilkugodzinnej zabawie podreptaliśmy do parku zdrojowego. Tam mogliśmy się zrelaksować i porobić zdjęcia, wylegując się na ławeczkach. Po zakończonym zwiedzaniu mogliśmy poszaleć, kupując pamiątki. Wieczorem wsiedliśmy do autokaru. Czy byliśmy zmęczeni? Skąd! Zadowoleni śpiewaliśmy największe przeboje roku i planowaliśmy następną wycieczkę.

Natalia Wróbel

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.