WYCIECZKA DO KRAKOWA

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

WYCIECZKA DO KRAKOWA

mar 2, 2015 | W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

20142015 sam 036912 II wzięliśmy udział w – zorganizowanej przez Szkołę Podstawową w Brzozowej- wycieczkę do Krakowa. Wprawdzie byliśmy w tym mieście niedawno, ale jest to jedno z nielicznych miejsc, do którego wraca się chętnie nawet po wiele razy. Kraków to urokliwe miasto z niesamowitymi niespodziankami i atrakcjami, w którym czas można spędzić na tysiące rożnych sposobów.

            Tym razem postawiliśmy, w pierwszej kolejności, na rozrywkę kulturalną w dobrym stylu i w pięknych miejscach; zwiedziliśmy Wawel oraz byliśmy po raz pierwszy w Teatrze „Groteska” na przedstawieniu, którego zapewne długo nie zapomnimy. Obowiązkowo musiał być spacer po Rynku Głównym oraz Sukiennicach, gdzie zakupiliśmy pamiątkowe drobiazgi. Odwiedziliśmy również Smoka Wawelskiego oraz byliśmy przy grobie Pary Prezydenckiej na Wawelu.

            I wreszcie ostatni punkt programu, na który wszyscy czekali z niecierpliwością- Park Wodny- największy kryty aquapark w Polsce i jeden z największych tego typu obiektów w Europie. To były chyba najlepsze podczas wycieczki chwile przeznaczone na „wodne szaleństwo”- doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Szkoda tylko, że czas tak szybko przeleciał i musieliśmy wracać.        

Wycieczkę można zaliczyć do udanych: poznaliśmy nowe miejsca, nauczyliśmy się czegoś nowego, wspólnie spędziliśmy czas, była możliwość bliższego poznania się, wspólnych rozmów, zintegrowania, ale też wartościowa chwila dla zdrowia i naszej kondycji oraz wspaniała lekcja historii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.