Wojewódzkie wyróżnienie sportowe

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Wojewódzkie wyróżnienie sportowe

gru 7, 2011 | W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Wojewódzkie wyróżnienie za osiągane wyniki we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży dla Szkoły Podstawowej w Siemiechowie przyznane zostało przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

Wyróżniony został także trener, nauczyciel wychowania fizycznego mgr Robert Kraj.

Wyróżnienie to olbrzymi sukces szkoły, stanowi uznanie bardzo wysokich wyników sportowych uzyskiwanych przez uczniów szkoły podstawowej w województwie małopolskim – w ciągu wielu lat prowadzonych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ramach „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego”.

Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się 26 października 2011r. w Mszanie Dolnej w obecności przedstawicieli władz Województwa Małopolskiego, Urzędu Marszałkowskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Wojewódzkich Zarządów Sportowych, burmistrzów, wójtów.

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali jako reprezentanci /sportowcy/ Szkoły Podstawowej w Siemiechowie oraz ich rodziców.

 upowszechnianie sportu szkolny zwiazek sportowy wyroznienie zssiemiechowpl

robert kraj zssiemiechowpl

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.