„Wczoraj to już historia, a jutro to tajemnica…”

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

„Wczoraj to już historia, a jutro to tajemnica…”

lip 7, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 I POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

20152016 pf 146791433324 czerwca miała miejsce, długo oczekiwana chyba przez wszystkich uczniów, uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016. To szczególny dzień dla uczniów klasy trzeciej, którzy stali się absolwentami Gimnazjum Publicznego w Siemiechowie. Ważny punkt spotkania stanowiło wyróżnienie uczniów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce. Efektem tego były świadectwa z biało – czerwonym paskiem, które wręczył dyrektor szkoły mgr Józef Marszałek.

Następnie miało miejsce pożegnanie Pani Elżbiety Iwaniec (nauczycielki matematyki) odchodzącej na zasłużony odpoczynek- emeryturę oraz wręczenie Jej Nagrody Dyrektora Szkoły w uznaniu osiągnięć dydaktycznych, wychowawczo – opiekuńczych oraz aktywnej działalności na rzecz szkoły. Życzymy, by czas emerytalny Pani Eli odmierzał zegar szczęścia.
20152016 pf 1467911846

Po oficjalnej części odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy III gimnazjum. Było i na poważnie, i na wesoło. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku, bo przecież rozstania nie należą do najłatwiejszych momentów w życiu. Dla naszych absolwentów: „wczoraj to już historia, a jutro to tajemnica…” Oby ta tajemnica okazała się być czymś pięknym, dobrym, wartościowym, zakończonym sukcesem. Trzecioklasistom, którzy opuścili w tym dniu progi naszej szkoły, życzymy dobrych wyborów i wejścia w dorosłość z podniesioną głową.

Wszystkim zaś życzymy udanych, radosnych i słonecznych wakacji, gdyż przed nami czas odpoczynku oraz dobrej i przede wszystkim bezpiecznej zabawy.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.