W POSZUKIWANIU NOWYCH INSPIRACJI – Z P. TOMASZEM BURNATEM

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

W POSZUKIWANIU NOWYCH INSPIRACJI – Z P. TOMASZEM BURNATEM

gru 21, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

20162017 20160926 spotkanie z aspirantem tomaszem burnatemJuż po raz kolejny w naszej szkole odbyło się spotkanie z cyklu „Szukając inspiracji…”, którego celem jest poznanie przedstawicieli różnych zawodów, którzy z ogromnym zaangażowaniem i pasją oddają się wykonywaniu swoich obowiązków. Tym razem naszym gościem specjalnym był aspirat Tomasz Burnat, zawodowy strażak i ratownik medyczny. Nasz gość opowiedział nam szczegółowo o swoim dążeniu i zmaganiu się z przeciwnościami w realizacji wielkiego marzenia, jakim była praca w Państwowej Straży Pożarnej. Pan Tomasz podzielił się z nami swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem na wielu płaszczyznach zawodowych. Podczas słuchania dało się wyraźnie odczuć, iż Nasz Gość jest niezwykłym pasjonatą tego, czym zajmuje się na co dzień, a swoje obowiązki nie traktuje w kontekście zawodowym, ale jako swoje życiowe powołanie, któremu w pełni się oddaje.

Mamy nadzieję, iż spotkanie było dla Was – młodzieży – ważną lekcją, z której zapamiętacie, iż całe życie to nauka, a cierpliwość, pokora i upór w dążeniu do zamierzonego celu owocują sukcesem. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi za spotkanie życząc równocześnie dalszych sukcesów, a przede wszystkim bezpiecznych akcji ratowniczych!

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.