VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego za nami!

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego za nami!

cze 22, 2019 | W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

20190604 7 gminny konkurs j angielskiego weronika sapala l

Dnia 4 czerwca br. odbyła się 8. edycja konkursu języka angielskiego ‘English is fun’. Głównymi celami przyświecającymi Organizatorom konkursu było rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów anglojęzycznych, doskonalenie znajomości języka angielskiego, propagowanie wykorzystania technologii komputerowej w nauce języków obcych oraz motywowanie uczniów do nauki. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz klasy 7-8 i gimnazjum.

20190604 7 gminny konkurs j angielskiego karolina grzyb lMłodsza grupa musiała wykazać się wiedzą w zakresie podstawowych informacji dotyczących Kanady, z kolei wśród najstarszych klas sprawdzany był stopień opanowania wiadomości w zakresie Australii. W obydwu kategoriach wiekowych reprezentanci naszej szkoły uplasowali się na trzecim stopniu podium. W kategorii klas 4-6 była to Karolina Grzyb, uczennica klasy V, zaś w kategorii klas 7-8 i gimnazjum Weronika Sapała z klasy III gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych 🙂

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.