Tym możemy się pochwalić…

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Tym możemy się pochwalić…

maj 30, 2011 | W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

10 maja br. dwoje uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w międzyszkolnym 20112012 beztytulu 724xkonkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły –„Szukałem was, a teraz wy przyszliście do mnie…”, zorganizowanym przez Zespół Szkół w Tuchowie, proboszcza Bazyliki Mniejszej Nawiedzenia NMP oraz Burmistrza Tuchowa. Uczestniczyli w nim uczniowie z kilkunastu szkół, m. in. z: Gromnika, Zakliczyna, Jastrzębi, Siedlisk, Tuchowa… W sumie było 21 recytatorów. Każdego obowiązywało opanowanie pamięciowe i wyrecytowanie jednego utworu poetyckiego, którego autorem jest Karol Wojtyła. 

Nasi uczniowie spisali się znakomicie. Michał Iwaniec, uczeń klasy III gimnazjum, zajął III miejsce, zaś Paulina Szarkowicz, uczennica klasy I gimnazjum, zdobyła wyróżnienie. Uczniowie wrócili z dyplomami, nagrodami i uśmiechem na twarzach… Udało się, choć nie było łatwo. Tym bardziej gratuluję naszym zwycięzcom.

 

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.