SZKOLNY KONKURS „MAM TALENT”

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

SZKOLNY KONKURS „MAM TALENT”

cze 11, 2014 | W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

„Ta­lent jest da­rem uni­wer­salnym,

ale pot­rze­ba wiel­kiej od­wa­gi, żeby go wy­korzys­tać.

Nie bój się być najlepszy”. 

Paulo Coelho

         2 VI odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja Konkursu „MAM TALENT”, którego organizatorami były Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej oraz Samorząd Gimnazjum wraz z opiekunkami- p. Iwoną Wiśniowską i p. Martą Pawlik- Włudyka.

         W konkursie wzięło udział 11 uczestników. Były to występy indywidualne oraz grupowe. Okazuje się, że są w naszej szkole PEREŁKI, które mogliśmy podziwiać podczas prezentacji. Dotyczyły one następujących kategorii: ułożenie kostki Rubika, śpiew, gra na gitarze, kalambury, taniec, śpiew i taniec, gra na perkusji.

         Trójka sprawiedliwych jurorów w składzie: p. Anna Gańczarczyk, p. Basia Kubik i p. Elżbieta Kwaśna wyłoniła czworo najbardziej utalentowanych uczestników. Następnie drogą głosowania przeprowadzonego wśród gorącej i żywo reagującej widowni zostali wybrani laureaci konkursu.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Kuba Bartosik, który wygrał zdecydowaną większością głosów, a widownia wręcz oszalała na jego punkcie i jego gry na perkusji;

II miejsce: Paweł Kwiek, który pięknie zagrał na gitarze;

III miejsce: grupa ZUMBIARY JUNIOR (Julita i Gabrysia Łyszczarz), które zaprezentowały pokaz zumby;

wyróżnienie: Paweł Oleksyk, który w błyskawicznym tempie ułożył kostkę Rubika.

         Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy. Pozostali uczestnicy również dostali drobne upominki.

         Cieszy fakt, że są w naszej szkole uczniowie, którzy, mimo natłoku codziennych obowiązków, potrafią znaleźć czas na rozwijanie swoich pasji, talentów.        

Zwycięzcom gratulujemy, choć tak naprawdę to wszyscy, którzy dzisiaj zaprezentowali swoje talenty, są zwycięzcami, choćby dlatego, że się odważyli wystąpić przed nami, co – wbrew pozorom – nie jest takie łatwe. Zatem wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Za rok kolejna edycja konkursu, na który już dziś zapraszamy. Zachęcamy do szlifowania swoich umiejętności oraz do nabycia odwagi, by się nimi z nami podzielić.

M.P-W

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.