Spotkanie z ojcem Arkadiuszem Nowakiem

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Spotkanie z ojcem Arkadiuszem Nowakiem

wrz 26, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

20142015 img 6908Dnia 12 września 2014r. – w ramach realizowanych spotkań z ludźmi z pasją – mieliśmy zaszczyt gościć u nas w szkole ojca Arkadiusza Nowaka ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich.

Spotkanie było niezwykłą podróżą do Afryki, gdzie ojciec Arkadiusz od 15 już lat prowadzi działalność misyjną wśród mieszkańców Czarnego Lądu. Barwne i wprowadzające nas w zdumienie opowieści o sposobie i warunkach życia, tradycjach oraz kulturze Masajów, wśród których obecnie przebywa ojciec Arkadiusz, wzbogacone licznymi fotografiami i krótkimi filmami, ukazały nam nie tylko „kawałek” Afryki, ale przede wszystkim piękno Jego pracy.

Ojciec Arkadiusz podkreślił także, jak bardzo ważna jest pomoc, którą nasza szkoła ofiaruje, uczestnicząc w akcji charytatywnej „Adopcja Serca”.

Serdecznie dziękujemy ojcu Arkadiuszowi za niezwykłe spotkanie, życząc równocześnie wielu łask w realizacji jakże trudnego, a zarazem wspaniałego powołania.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.