ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ ORAZ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ ORAZ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

paź 19, 2019 | W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

„Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce.

Za dar najpiękniejszy, za SERCE”!

KOCHANI, bądźcie wciąż z nami!

Czy jesteśmy duzi czy mali.

Życzymy Wam szczęścia na następne lata.

Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące:

dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości.

 20191014 slubowanie i Dzien Edukacji Narodowej 15 2000px l

Dzień 14 października 2019 roku w naszej szkole był bardzo ważny i niezwykle uroczysty, zwłaszcza dla pierwszoklasistów, którzy  zostali przyjęci w poczet uczniów szkoły i stali się jej pełnoprawnymi uczniami. Z tej okazji przygotowali oraz zaprezentowali – pod kierunkiem wychowawczyni Pani Kazimiery Szafraniec – program słowno-muzyczny. Wszyscy z przejęciem, niektórzy z wielką tremą recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po przedstawieniu odbyło się ślubowanie, a następnie dyrektor szkoły – Pan Grzegorz Kieroński pasował wszystkie dzieci na uczniów i uczennice Szkoły Podstawowej w Siemiechowie. Chwile stresu na scenie świeżo upieczonym uczniom wynagrodziły prezenty oraz uśmiechy dumnych rodziców. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie. 

20191014 slubowanie i Dzien Edukacji Narodowej 33 l

 

14 października to szczególny dzień – Dzień Edukacji Narodowej; święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują. W związku z tym przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przedstawili KONCERT ŻYCZEŃ, poprzez który wyrazili swoją wdzięczność za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów uczniów. Dopełnieniem koncertu były upominki (słoiki życzeń dla nauczycieli).

Uroczystości przebiegły w miłej, sympatycznej atmosferze.

Marta P-W

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.