Siatkarskie emocje!

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Siatkarskie emocje!

gru 2, 2022 | W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

20221112 mecz siatkarski l

 

Dnia 12 listopada br. grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką pana dyrektora Grzegorza Kierońskiego oraz pani Małgorzaty Majki miała okazję obejrzeć na żywo mecz siatkówki mężczyzn.

Hala Podpromie w Rzeszowie zgromadziła kibiców dwóch drużyn: Asseco Resovii Rzeszów oraz Indykpolu AZS Olsztyn, które rozegrały mecz w ramach 9. kolejki PlusLigi. Gospodarze wygrali pierwsze dwa sety,  a po porażce w trzecim szybko przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę w kolejnej partii, wygrywając całe spotkanie wynikiem 3:1.

Na parkiecie mogliśmy podziwiać niesamowite umiejętności doświadczonych siatkarzy, w tym kilku reprezentantów narodowych drużyn Polski, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Francji, Holandii i Czech. W spotkaniu nie brakowało emocji, zaciętej walki i efektowych akcji. Emocjonująca rywalizacja dostarczyła nam wielu wrażeń. Warto też podkreślić atmosferę jaka panowała na wypełnionych po brzegi trybunach. Młodzież miała świetną okazję zobaczyć jak prawdziwi kibice dopingują swoją drużynę z pełnym szacunkiem dla drużyny przeciwnej.

Po meczu udało nam się nawet namówić kilku siatkarzy na pamiątkowe zdjęcie. Niemałą rolę odegrał tutaj przygotowany przez naszą Uczennicę transparent .

Siatkarskie emocje, wspaniała atmosfera spotkania, doborowe towarzystwo i dopisujące humory pozwoliły zaliczyć wycieczkę do bardzo udanych, co najlepiej podsumowuje pytanie uczniów: „Kiedy kolejny wyjazd?”

Wyjazdy na mecze siatkówki wpisujemy na stałe do naszego kalendarza i z niecierpliwością czekamy na kolejny. Naprawdę warto!

MM

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.