ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY

wrz 11, 2018 | W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

W dniu 3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Wszyscy wróciliśmy do szkoły po dwumiesięcznej przerwie, aby pełni sił podołać nowym obowiązkom.

Najpierw uczestniczyliśmy w Mszy św. inaugurującej nowy rok szkolny, którą odprawił proboszcz ks. Bogusław Cygan. Następnie udaliśmy się na halę sportową, gdzie po uroczystym wprowadzeniu pocztu flagowego, odśpiewaniu hymnu państwowego oraz przywitaniu gości miał miejsce montaż słowno – muzyczny (przygotowany pod opieką P. Barbary Konieczny, P. Lucyny Biesek i P. Anny Gańczarczyk), w którym nie zabrakło słów dotyczących II wojny światowej. Uczniowie przypomnieli karty historii, podkreślając heroizm Polaków walczących o wolność Ojczyzny. Była to chwila refleksji nad życiem, zadumy nad ludzkim losem.

20180903 rozpoczelismy nowy rok szkolny sam 1136 1000 l

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły mgr Grzegorz Kieroński, który szczególnie ciepło powitał najmłodszych – pierwszoklasistów dopiero zaczynających wielką przygodę z edukacją. Ponadto przedstawił najważniejsze plany na rozpoczynający się rok szkolny i zaprezentował wychowawców klas. Swoje przemówienie zakończył życzeniami, aby rok szkolny 2018/2019 był rokiem spokojnym, przyjaznym, pełnym sukcesów i jak najbardziej bezstresowym. Po oficjalnej części uczniowie rozeszli się do sal wraz z wychowawcami, by usłyszeć szczegółowe informacje.

 

20180903 rozpoczelismy nowy rok szkolny sam 1133 1000 l

W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom i Nauczycielom, by każdy dzień spędzony w szkole był dniem owocnym 🙂

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.