ROWEROWE POWITANIE JESIENI!

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

ROWEROWE POWITANIE JESIENI!

paź 14, 2019 | W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

20190927 rowerowe powitanie jesieni 121836 2000 l

Dnia 27 września br. klasa VI pod opieką dyrektora szkoły Pana Grzegorza Kierońskiego oraz wychowawczyni Pani Małgorzaty Majki wyruszyła rowerowym szlakiem na powitanie jesieni. Wyposażeni w kaski ochronne i koszulki odblaskowe, po sprawdzeniu stanu technicznego rowerów, rozpoczęliśmy prawie 4-godzinny rajd, który prowadził przez miejscowości Brzozowa, Faściszowa, Kończyska, Stróże, Wesołów i Zakliczyn. Po krótkim odpoczynku i dostarczeniu organizmowi niezbyt zdrowych, ale jakże potrzebnych kalorii, wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Na całej trasie rajdu towarzyszyła nam przepiękna pogoda, cudowne widoki, a jesienna aura dodawała sił przy pokonywaniu kolejnych kilometrów. W sumie udało nam się zdobyć ich aż 35! Jak zawsze rajd połączył wysiłek fizyczny z błogim odpoczynkiem. Po raz kolejny uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością przepisów o ruchu rowerowym i zasad bezpieczeństwa, a przede wszystkim odpowiedzialnością za siebie i innych. Dzięki temu w dobrych humorach i co najważniejsze bezpiecznie dotarliśmy do mety, z jeszcze większym apetytem na kolejny rajd! 🙂

MM

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.