Pożegnanie absolwentów

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Pożegnanie absolwentów

cze 25, 2021 | W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

202106 pozegnanie absolwentow l1

„W drogę! Bez drogowskazów!

W drogę! Po własny los!”

25 czerwca br. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego
i pożegnanie absolwentów. Akademię przygotowali uczniowie klasy VIII pod kierunkiem wychowawcy. 

W części artystycznej ósmoklasiści ze wzruszeniem wspominali młodzieńcze lata spędzone razem oraz podkreślali jak duże znaczenie dla ich dorosłego życia, będą miały chwile przeżyte w murach naszej szkoły. Płynące z serca słowa wdzięczności skierowali do dyrektora, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Podziękowali za wspólnie spędzone chwile, trud włożony w edukację, wychowanie oraz ogromną cierpliwość
i okazywaną sympatię. Przedstawiciele klasy siódmej udzielili starszym kolegom wskazówek – drogowskazów na przyszłość. Obdarowali ich też symbolicznymi upominkami.

Następnie Pan Dyrektor wręczył wszystkim absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. Pięciu z nich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Zasłużone gratulacje i świadectwa
z paskiem oraz nagrody otrzymali: Anna G., Anna H., Natalia H., Igor I. i Julia K.

Uczniowie, którzy 1 września 2013 rozpoczęli naukę w klasie I  zakończyli kolejny etap swojej edukacji – naukę w Szkole Podstawowej w Siemiechowie. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole będą wspominać ciepło, a wartości, doświadczenia i wiedza, które stąd wynieśli przyczynią się do sukcesów w dalszym życiu. Życzymy im wytrwałości, radości i ciągłego rozwoju.

WK

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.