PIKNIK RODZINNY W SIEMIECHOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PIKNIK RODZINNY W SIEMIECHOWIE

cze 28, 2019 | W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

„Dzisiaj pięknie pozdrawiamy wszystkich

tu obecnych, a szczególnie nasze Mamy i Tatusiów.

Kiedy za chwilę oczy zamkniecie,

wnet w czarodziejskim znajdziecie się świecie.

Zatem uwaga, ważna to chwila.

Za chwilę fajna zabawa się rozpoczyna”.

20190623 piknik rodzinny 190727 2000

  FOTO – GALERIA 

Tymi słowami, po pięknie wykonanym przez tegorocznych absolwentów naszej szkoły walcu, rozpoczęła się, mamy nadzieję, fajna zabawa, czyli Piknik Rodzinny w Siemiechowie pod hasłem: „Rodzina jest w życiu opar­ciem, czymś co chro­ni, co da­je siłę”. Po przywitaniu gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz po złożeniu podziękowań sponsorom, miały miejsce występy sceniczne. Najpierw wystąpiły dzieci z Przedszkola Publicznego w Siemiechowie. Zaprezentowały: polonez, taniec nowoczesny oraz disco a także wykonały piosenki. Występ naszych milusińskich był uroczy. Następnie uczniowie klas I- III pod opieką swoich wychowawczyń przygotowali z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca dla rodziców artystyczną niespodziankę. Były to: piękne przedstawienie, taniec, piosenki. Później mogliśmy podziwiać występ dziecięcego zespołu folklorystycznego „Mali Siemiechowianie”, najmłodsza grupa zaprezentowała tańce lubelskie, zaś średnia – krakowiaków wschodnich. Wystąpiła również nasza wspaniała Kapela Ludowa „Siemiechowianie”. Wielką atrakcją, głównie dla dzieci, był pokaz strażacki przeprowadzony przez naszych niezawodnych strażaków, którzy zdecydowanie „podgrzali” atmosferę. Mieliśmy również możliwość podziwiać talenty wokalne naszych lokalnych artystek. Wiele emocji dostarczył mecz rozegrany między reprezentacją ojców i reprezentacją dzieci. Oczywiście wygrała ta druga… Odbyły się również gry i zabawy sportowe. Oprócz występów na scenie na uczestników niniejszego pikniku czekał szeroki wachlarz atrakcji: przejażdżki na kucyku, malowanie twarzy, dmuchańce, ponadto coś na słodko, kiełbaski z grilla, bigos, lody, wata cukrowa, popcorn… Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie i dobrze się bawił.

 

20190623 piknik rodzinny img 6793 1000

 Piknik odbył się w radosnej, już wakacyjnej atmosferze. Można było porozmawiać w gronie rodzinnym, ze znajomymi, zregenerować swoje siły.

20190623 piknik rodzinny img 7040 1000

Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną życzliwość i pomoc w przygotowaniu tego pikniku. Cieszy fakt, że jest w Siemiechowie i w okolicach tylu wspaniałych ludzi o dobrym sercu, aktywnych, kreatywnych i chętnych do bezinteresownej pomocy.

20190623 piknik rodzinny img 7146 1000

20190623 piknik rodzinny sam 2826 1000

Piknik spełnił oczekiwania organizatorów, którymi byli: Rada Rodziców, Dyrektor szkoły, Grono Pedagogiczne i Uczniowie.

Marta P-W

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.