Pierwsze sukcesy w konkursie Memory Master!

Aktualności

Pierwsze sukcesy w konkursie Memory Master!

lip 13, 2023 | Aktualności

Po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu Memory Master!
Memory Master jest nowoczesnym konkursem, który nie tylko sprawdza wiedzę uczniów, lecz przede wszystkim wspiera naukę słownictwa z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, a także motywuje do zdobywania nowej wiedzy oraz odświeżania tej już nabytej. Chętni uczniowie z klas 4-8 przystąpili do XVIII edycji konkursu, która odbyła się w naszej szkole 17 kwietnia br. Uczestnicy przez godzinę zmagali się z zadaniami testowymi, które bardzo szczegółowo sprawdzały stopień opanowania przez nich wymaganego materiału.

Bardzo miło nam poinformować, że uczennica klasy IV Magdalena Sowa uzyskała tytuł laureata II stopnia, a jej kolega z klasy Sebastian Sapała otrzymał w niniejszym konkursie wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że z każdą kolejną edycją konkursu grono nagrodzonych w naszej szkole będzie się powiększać! 🙂

MM

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.