OMNIBUS SKOK JAWORZNO – EDYCJA 2013

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

OMNIBUS SKOK JAWORZNO – EDYCJA 2013

gru 16, 2013 | W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

20132014 img 3976W dniu 9 grudnia 2013 roku w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej      i Gimnazjum w Zakliczynie, już po raz czwarty, odbył się konkurs OMNIBUS SKOK „Jaworzno” zorganizowany przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo – Kredytową „Jaworzno”. Konkurs miał charakter międzyszkolny i wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurencja była bardzo duża, bowiem do konkursu przystąpiło ogółem 120 uczniów, w tym 19 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy konkursu byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie klas I-III gimnazjum.

     Uczniowie klas od I-III mieli za zadanie ułożyć wiersze (rymowanki)           o długości od 15 do 20 wersów, w treści których należało użyć słów związanych z finansami. W tej grupie wiekowej za zajęcie 5 miejsca nagrodę otrzymała uczennica klasy II – Weronika Chwistek

     Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowejorazklas I – III gimnazjumpisali ujednolicony test przygotowany przez pracownikówSKOK Jaworznodla poszczególnej kategorii wiekowej. Młodzież naszej szkoły wykazała się ogromną wiedzą na temat bankowości oraz umiejętnościami matematycznymi: I miejsce zdobyła uczennica klasy VI – Gabriela Łyszczarz, II miejsce : uczennica klasy III gimnazjum – Klaudia Kuśnierz, III miejsce : uczennica klasy III gimnazjum – Monika Kurczab, V miejsce: uczeń klasy IV – Paweł Oleksyk,          VI miejsce: uczennica klasy VI – Gabriela Krzyżak.

Laureatom gratulujemy osiągniętego sukcesu,

zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.