Oj, tak! Są w naszej szkole TALENTY!

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Oj, tak! Są w naszej szkole TALENTY!

cze 28, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

20152016 pf 146705191620 VI odbyła się w naszej szkole trzecia edycja Konkursu „MAM TALENT”, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski Gimnazjum Publicznego w Siemiechowie. Do udziału zgłosiło się 20 uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy taneczne, muzyczne, plastyczne, recytatorskie, teatralne… (zespołowe lub indywidualne). Rewelacyjna publiczność reagowała żywiołowo, dopingowała, oklaskiwała i wspierała jak tylko mogła wykonawców, doceniając ich odwagę i talent.

Jurorzy w składzie: P. Anna Gańczarczyk, P. Bolesław Buratowski, P. Łyszczarz, mieli naprawdę twardy orzech do zgryzienia, gdyż uczestników było dużo, a poziom reprezentowanych talentów był bardzo zróżnicowany i wysoki. Po długich obradach udało się jednak wyłonić zwycięzców.

Wyniki niniejszego konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: Kuba Bartosik (gra na perkusji)

II miejsce: Weronika Chwistek (gra na flecie)

III miejsce: Katarzyna Kwiek (śpiew)

IV miejsce: Magdalena Wirchomska (śpiew)

V miejsce: Sandra Wójcik (rysunek)

VI miejsce: Julia Hekłowska (recytacja)

VII miejsce: Karolina Grzyb (gra na flecie)

VIII miejsce: Patrycja Sołtys (recytacja)

Nagroda publiczności: zespół „Ruda” (śpiew i taniec). GRATULUJEMY!

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy. Pozostali uczestnicy również dostali upominki.

Wszyscy świetnie się bawili. Z niecierpliwością czekamy na następny występ „uzdolnionych”. Kto i czym nas znowu zaskoczy…?

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.