NOC W SZKOLE, a dokładniej w hali sportowej…

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

NOC W SZKOLE, a dokładniej w hali sportowej…

maj 4, 2018 | W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

20180427 noc w szkole na hali sportowej sam 9872 l 1000

Uczniowie klasy IV wyszli z inicjatywą, aby zorganizować noc filmową w szkole również (kilka tygodni wcześniej taką noc mieli gimnazjaliści oraz uczniowie klas: VI i VII) dla najmłodszych uczniów drugiego etapu edukacyjnego, czyli dla klas: IV i V. Odbyła się ona 27 kwietnia w hali sportowej. Wzięło w niej udział ochoczo 30 osób.

Wśród uczestników byli zapaleni sportowcy, a więc nie obyło się bez meczu piłki nożnej oraz różnych bardzo ciekawych konkurencji poprowadzonych przez p. Tomasza Zabawskiego. Następnie miał miejsce posiłek (wyjątkowo opiekunki: p. Barbara Konieczny i p. Marta Pawlik- Włudyka przymknęły oko na to, że były to fast foody). Później wszyscy wygodnie się ułożyli na materacach i nastąpił seans filmowy. Obejrzeliśmy lektury, które będą omawiane na lekcjach języka polskiego.

Był to przyjemnie spędzony czas. Uczniowie, oprócz oglądania filmów, mogli się integrować przy grach zespołowych, rozmawiając czy po prostu będąc ze sobą (bez telefonów, smartfonów i internetu)!

20180427 noc w szkole na hali sportowej sam 9903 l 1000

Zostać w szkole po lekcjach to w tym przypadku nie była kara, lecz wspaniała przygoda.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.