List od naszej Podopiecznej!

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

List od naszej Podopiecznej!

maj 17, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Już od czterech lat nasza szkoła za pośrednictwem Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego bierze udział w akcji charytatywnej pn. „Adopcja Serca”. Od 2012r. naszą podopieczną jest Dorcas Singira. Dzięki dokonywanym na jej konto wpłatom zapewniamy naszej podopiecznej podstawowe środki do życia oraz nauki. Kilka dni temu otrzymaliśmy od Dorcas list:

20152016 img 3447Drogi Rodzicu,

Jestem bardzo zachwycona, że mam czas i okazję Was pozdrowić i podzielić się z Wami nowinami najnowszymi. Ja jestem Dorcas Singira, tą dziewczyną, którą zgodziliście się zaadoptować jako własną córkę. Jest mi dobrze w szkole i robię postępy. My z mamą tworzymy ośmioosobową rodzinę i każdy z nas śle Wam pozdrowienia. Jak wiecie tata zginął na wojnie, bo był żołnierzem w Kongo (RDC). Byłam wtedy jeszcze bardzo mała, ale dziś mam 16 lat. Mama często zapada na zdrowiu, ale robi wszystko, co w jej mocy, abyśmy mieli co jeść, leczyli się w razie chorób i mieli się w co ubrać.
Ja jestem Wam nieskończenie wdzięczna za Wasze wysiłki, aby nam pomóc, a mnie umożliwić naukę w szkole. Mając nadzieję na wiadomości od Was, noszę Was w moich modlitwach.

Wasza córka Dorcas Singira

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy chętnie włączają się w dzieło „Adopcji serca”. Mamy nadzieję, że nasza pomoc nigdy nie ustanie!

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.