KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ” – ROZSTRZYGNIĘTY!

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ” – ROZSTRZYGNIĘTY!

lis 30, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

20161130 moj przyjaciel mis 01 600

 

„Miś ma uszy do targania – po to misiem jest, żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez.”

 

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś” – rozstrzygnięty!

W listopadzie dzieci klas I-III brały udział w konkursie plastycznym pt. „Mój przyjaciel Miś”, który zorganizowany został w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach, zachęcenie do wypożyczenia i przeczytania książek oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych.
Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród przez Dyrektora Szkoły Pana Józefa Marszałka odbyło się w środę 30 listopada, kilka dni po „urodzinach” sympatycznego bohatera książek, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. To najsympatyczniejsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka.  Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, miś namalowany farbami,  wyklejanka, malowanka, prace przestrzenne itp.

 

I miejsce: kl. I Magadalena Wirchomska, kl. II Dominika Sołtys, kl. III Daniel Korzeniowski

II miejsce: kl. I Wojciech Chlipała, kl. II Katarzyna Kwiek, kl.III Szymon Opiła

III miejsce : kl. I Gabriela Włudyka, Kl.II Dawid Lubera, kl. III Anna Sorys

 

Wyróżnienia :

Klasa I: Wojciech Konieczny, Magdalena Hekłowska, Zuzanna Kiełbasa, Konrad Smoleń, Kamil Gądek
Klasa II: Karolina Duda, Hubert Chwistek, Jakub Gac, Julia Mucha                                                               

20161130 moj przyjaciel mis 02 600Klasa III: Urszula Kwiek, Natalia Jurkiewicz, Patrycja Jurkiewicz, MichałWirchomski, Karolina Grzyb

 

Prace zostały wyeksponowane w klasach lekcyjnych uczniów biorących udział w konkursie- stanowią piękną dekorację sal. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.