KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY ŚWIATECZNY WYSTRÓJ SALI LEKCYJNEJ ROZSTRZYGNIĘTY

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY ŚWIATECZNY WYSTRÓJ SALI LEKCYJNEJ ROZSTRZYGNIĘTY

gru 29, 2013 | W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Zorganizowanie Konkursu na najpiękniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły. Jego celem jest przede wszystkim: motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy, stworzenie w salach świątecznej atmosfery, integracja zespołów klasowych, pobudzenie u uczniów aktywności twórczej, wzbudzenie w uczniach kreatywności, umożliwienie rozwoju talentu plastycznego.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas I, II i III gimnazjum, którzy pięknie przyozdobili swoje sale lekcyjne wykonanymi przez siebie ozdobami świątecznymi.

Rozstrzygnięcie miało miejsce 19 XII. Komisja konkursowa w składzie 4 osób oceniła wystrój sal lekcyjnych, biorąc pod uwagę: czystość i estetykę, klasowe gazetki, wystrój całej sali (atrakcyjne pomysły na dekoracje sali).

Zwyciężyła klasa III, uzyskując 19 punktów. Klasa I, z 18 punktami, uplasowała się na drugim miejscu. Zaś trzecie miejsce zdobyli uczniowie klasy II (16 punktów). GRATULUJEMY!!!

SU GP w Siemiechowie

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.