KOLEJNYCH KILKA SŁÓW OD JULESA!

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

KOLEJNYCH KILKA SŁÓW OD JULESA!

lut 8, 2022 | W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

202202 list od Julesa 2

To już kolejny list, który otrzymaliśmy od Naszego Podopiecznego z akcji „Adopcja Serca”. Jules zapewnia w nim, że czuje się bardzo dobrze, choć Jego rok szkolny nie należał do najlepszych. Dużo czasu spędza z przyjaciółmi, pomagając także swoim rodzicom. Jules jest nam bardzo wdzięczny za wszystko, co dla Niego robimy, gdyż wie, że dochody jego rodziców nie pozwoliłby na opłacenie edukacji, która jest dla Niego przepustką do lepszego życia.

 

W grudniu ubiegłego roku także my przesłaliśmy pozdrowienia oraz najlepsze życzenia świąteczne do Julesa. Życząc Mu powodzenia, obiecaliśmy trzymać kciuki, by wszystko zaczęło układać się pomyślnie!202202 list od Julesa 1

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nieustannie włączają się w prowadzoną już od lat w naszej szkole akcję charytatywną „Adopcja Serca”. Bardzo się cieszymy, że choć w niewielkim stopniu możemy wpłynąć na losy dziecka z odległego Wybrzeża Kości Słoniowej. 

MM

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.