Kolejny wieczór w przedszkolu za nami!

Aktualności, Przedszkole

Kolejny wieczór w przedszkolu za nami!

maj 31, 2026 | Aktualności, Przedszkole

Przedszkolaki z grupy III po raz kolejny miały okazję spędzić wyjątkowy wieczór w przedszkolu. Tym razem odbył się długo wyczekiwany wieczór filmowy, który dostarczył dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.
Głównym punktem programu był seans bajki „Bociany”. Dzieci wygodnie rozłożyły się na kocykach, otulone poduszkami i w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków. Podczas oglądania nie zabrakło popcornu oraz innych smakołyków, które umiliły wspólne chwile przed ekranem.
Wieczór nie ograniczał się jednak tylko do oglądania filmu. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły również w zabawach ruchowych, które dostarczyły im wiele energii i uśmiechu.
Niezwykłą niespodzianką okazała się próba Orkiestry Dętej z Siemiechowa, która pod przewodnictwem pana Zenona Pajora ćwiczyła na boisku sportowym. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały przygotowywanych utworów, a następnie z radością pomaszerowały za muzykami. Było przy tym mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, zwłaszcza gdy można było przekonać się, jak trudno jest jednocześnie maszerować i trzymać w rękach ciężkie instrumenty dęte.
Na zakończenie wieczoru nie mogło zabraknąć ulubionej zabawy naszych przedszkolaków – „sanek”, czyli ciągnięcia dzieci na kocach przez długi szkolny korytarz. Radości, okrzykom i śmiechom nie było końca!
To był kolejny wyjątkowy wieczór pełen atrakcji, wspólnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Jesteśmy przekonani, że nie był to nasz ostatni wieczór w przedszkolu i już nie możemy doczekać się następnego spotkania!

 M.R.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.