„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

cze 13, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Dzień Dziecka w klasach początkowych.

20152016 kolaz 1Żeby Dzień Dziecka był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów. Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności. Poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy, lubimy, bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność, bo lubimy spędzać z nimi czas.
            Dnia 1.06.2016 r. odbył się dzień dziecka dla klas I-III . Każdy, kto twierdzi, że w dzisiejszych czasach dzieci potrafią spędzać czas tylko w świecie wirtualnym, jest w dużym błędzie.  Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się w środę. Pogoda dopisała w stu procentach i słońce nie zaszło za chmury nawet na moment.

Wszystkie działania przewidziane na ten dzień koncentrowały się na zabawie, ze szczególnym zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, dobrej atmosfery, których omówieniem zajmowali się wychowawcy klas. Dzieci rywalizowały między sobą w różnych konkurencjach, które prowadzili nauczyciele. 20152016 kola 2r

Najciekawszym i najbardziej wesołą zabawą okazała się „Mumia”. Pięcioosobowe drużyny miały za zadanie owinąć papierem toaletowym jedną osobę. Śmiechu i radości nie było końca….

Zadania, mimo że humorystyczne, były trudne. Jednak uczniowie spisali się na medal! Ostatnim i najbardziej wyczekiwanym zadaniem było przeciąganie liny. Drużyny dawały z siebie wszystko, co widać na poniższych zdjęciach.

 

 

20152016 kolaz 3W przerwach pomiędzy poszczególnymi atrakcjami uczniowie mieli poczęstunek- kiełbaski z grilla ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Bardzo dziękujemy!

 20152016 kolaz 4

            Dzień ten okazał się wyjątkowy, wesoły, spontaniczny i pozostanie na długo w pamięci naszych uczniów .

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.