Kawiarniane wspomnienia

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Kawiarniane wspomnienia

kwi 10, 2012 | W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

20112012 wspomW 7 rocznicę śmierci naszego umiłowanego Papieża odbyło się w naszej szkole przedstawienie „Kawiarniane wspomnienia” o tym Wielkim Polaku, które przygotowali uczniowie klasy II gimnazjum wraz z  wychowawczynią p. Martą Pawlik- Włudyka, p. Małgorzatą Majka oraz p. Anną Gańczarczyk.

Spotkaliśmy się w teatralnej kawiarence, aby wspomnieć osobę, nauczanie i życie pełne wiary, nadziei i miłości naszego Ukochanego Papieża. Młodzi artyści przybliżyli wiedzę o Jego życiu, działalności i osobowości. Zaproszeni uczniowie, nauczyciele i rodzice mogli wysłuchać wspomnień przyjaciół szkolnych Papieża, fragmenty jego homilii, wiersze,  itd. Była to bardzo wzruszająca podróż  w przeszłość; godzina refleksji i wyciszenia, ale także czas humoru, bo takie było przecież życie błogosławionego Jana Pawła II.

Spotkanie odbyło się przy kawie i kremówkach, przy nastrojowej muzyce. Wzbogacone było: scenkami, prezentacją multimedialną, teledyskiem dotyczącym całego życia naszego Ukochanego Rodaka… Po uroczystości można było obejrzeć wystawkę poświęconą temu Wielkiemu Polakowi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niniejszego przedstawienia.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.