Jamno! Nadchodzimy!

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Jamno! Nadchodzimy!

cze 17, 2021 | W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

20210617 IMG 20210617 125515661 HDR l

Nie minęły trzy tygodnie od powrotu wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej, a nasi uczniowie znów stanęli przed kolejnym sprawdzianem, ale ten sprawdzian był niezwykle przyjemny 17 czerwca br. uczniowie klas VI, VII i VIII wraz z opiekunami Panią Ewą Dydyk, Panem Wiesławem Konieczym oraz Panią Małgorzatą Majką przystąpili do testu sprawności fizycznej (po prawie półtorarocznym siedzeniu w domu, można uznać to za nie lada wyzwanie) przemierzając żółtym szlakiem miejscowości: Siemiechów, Brzozowa, Budzyń (Sucha Góra), Jastrzębia, by dotrzeć do miejsca docelowego, czyli Jamnej. Około 20 km trasa rajdu pieszego prowadziła przez piękne tereny dolin, wzgórz, łąk i lasów.

Miłe towarzystwo, dopisujące humory, przepiękna pogoda oraz widoki Pogórza Ciężkowickiego i Beskidu Sądeckiego na horyzoncie dopingowały na całym szlaku, a delikatny chłodny wietrzyk dodawał sił. Prawie bez narzekania na znój wszyscy bez problemu dotarli do Domu Św. Jacka, gdzie czekał pyszny poczęstunek. Kiełbaski z grilla po takim wysiłku smakowały wyśmienicie. Po szybkim odpoczynku wpadliśmy jeszcze z krótką wizytą do bacówki, w końcu nie mogło nas zabraknąć w miejscu krzyżowania się wszystkich szlaków, skoro sami przybyliśmy jednym z nich. Czy rajd do Jamnej był udany? Nie trzeba odpowiadać, skoro uczestnicy tegorocznego rajdu już zapisali się na przyszły rok

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która sfinansowała część kosztów naszej wyprawy.

MM

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.