GIMNAZJALIŚCI JUŻ PO EGZAMINACH!!!

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

GIMNAZJALIŚCI JUŻ PO EGZAMINACH!!!

kwi 27, 2018 | W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

20180418 gimnazjalisci juz po egzaminach

   Ciężka praca się opłaca. O prawdziwości tego stwierdzenia mogli się przekonać uczniowie klasy III gimnazjum, którzy w dniach 18 – 20 kwietnia 2018r. przystąpili do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę zdobytą podczas trzech lat systematycznej nauki i ciągłych starań.

    Na pierwszy ogień poszła część humanistyczna. Najpierw historia i wiedza o społeczeństwie, a następnie język polski. Kolejnego dnia trzecioklasiści zmierzyli się z przedmiotami przyrodniczymi – fizyką, geografią, chemią i biologią oraz z królową nauk – matematyką. Na deser pozostał test z wybranego języka nowożytnego – niemieckiego na poziomie podstawowym lub angielskiego na poziomie zarówno podstawowym, jak i rozszerzonym. Po oddaniu ostatnich arkuszy egzaminowani odetchnęli z ulgą.

   W ciągu tych trzech emocjonujących dni pełnych niepewności, jak i pozytywnych myśli uczniowie na pewno dali z siebie wszystko. Pozostaje tylko czekać na wyniki egzaminu, które- miejmy nadzieję- będą bardzo dobre i zadowolą wszystkich!

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.