FlyPark- idealna wycieczka po zdalnym nauczaniu

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

FlyPark- idealna wycieczka po zdalnym nauczaniu

cze 18, 2021 | W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Każdy dzień jest dobry, by latać.
20210616 fp tarnow 1 l

    W dniu 16 czerwca uczniowie klas: 4, 5 i 8 wybrali się pod opieką Pana Tomasza Zabawskiego oraz Pani Marty Pawlik-Włudyki do… Tarnowa. W Tarnowie każdy już był, ale tym razem spojrzeliśmy na to miasto z innej strony. Okazuje się, że Tarnów to miasto ciekawostek, „Perła Renesansu”, miasto z ciekawą historią oraz mnóstwem zabytków. Zwiedziliśmy niektóre z nich, m.in.: Dworzec Kolejowy, Kościół oo. Misjonarzy, Bramę Seklerską, Czerwony Tramwaj, Rynek, Katedrę- Bazylikę Mniejszą pw. Narodzenia NMP, Zabytkową Bimę…

20210616 fp tarnow 2 l

    Na koniec czekała na nas największa atrakcja i główny cel wycieczki- FlyPark (Park Trampolin).  Spędziliśmy tam 3 godziny. Zabawa była przednia! Każdy mógł się wyszaleć do woli, oderwać od codzienności i przyjemnie spędzić czas. Liczne atrakcje, takie jak: dmuchane poduchy, trampoliny różnego rodzaju, ścianki wspinaczkowe, baseny z kolorowymi gąbkami… dostarczyły każdemu dużo wrażeń i przyjemności oraz pozytywnej energii. Była to spora porcja sportowych wrażeń połączona z doskonałą zabawą. A jak wiemy, aktywność fizyczna to ogrom korzyści dla zdrowia, szczególnie po długich miesiącach zdalnego nauczania spędzonych przed monitorami komputerów.
    Jedno jest pewne- na pewno tam jeszcze pojedziemy

M.P-W

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.