Dzień Mamy i Taty

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Dzień Mamy i Taty

cze 15, 2016 | W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”

J. I. Kraszewski

Jak co roku, 20152016 kolaz mama26 maja świętujemy Dzień Matki, miesiąc później – 23 czerwca – obchodzimy Dzień Ojca. Uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami – połączyły te święta tak, aby rodzice mogli uczcić je i świętować razem.

  Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech . Dzieci wspólnie z nauczycielkami przygotowały występ artystyczny. Klasa I wraz z Panią Łucją Grzyb przygotowała występ o smutnym osiołku, który zgubił się swojej mamusi. Klasa II wraz z Panią Małgorzatą Ryndak przygotowali przedstawienie o grymaśnej stokrotce, która wolała samotne życie niż zamążpójście i rodzinę, natomiast kl. III wraz z Panią Kazimierą Szafraniec zaprezentowała bajkę o najważniejszym słowie na świecie- słowie Mama. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek, oglądali tańce i przedstawienia. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności najlepiej jak potrafili przed najbliższymi.
  Po występach dzieci wręczyły Rodzicom prezenty wykonane samodzielnie podczas zajęć  w szkole.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.