DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

sty 29, 2018 | W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

20180126 dzien babci i dziadka img 4677 l 1000

LINK DO GALERII

          Dnia 26 stycznia 2018r. uczniowie klas I – III zaprosili swoich bliskich na uroczyste obchody „Dnia Babci i Dziadka”. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały program artystyczny, który zainteresował, rozbawił i wzruszył licznie zebranych gości.

          Jako pierwsi wystąpili najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy zaprezentowali dwie zabawne scenki sytuacyjne i zaśpiewali kilka piosenek o Babciach i Dziadkach. Z kolei uczniowie klasy II pochwalili się talentem aktorskim, znakomicie przedstawiając baśń pt.: „Calineczka”. Jako ostatnia wystąpiła klasa III z wesołymi i doskonale odegranymi scenkami: „Anioły i miłość” oraz „Kłótnia diabłów”, zaczerpniętymi z „Jasełek” ks. Jana Twardowskiego.

          Na koniec dzieci wspólnie zaśpiewały „Sto lat”, złożyły Babciom i Dziadkom płynące prosto z serca życzenia i wręczyły drobne, samodzielnie wykonane upominki. Kolejne obchody „Dnia Babci i Dziadka” dopiero za rok, ale już teraz serdecznie zapraszamy.

AW

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.