Dni otwarte w ZSOiZ w Gromniku oraz ZSP w Zakliczynie

Aktualności, SZKOŁA PODSTAWOWA

Dni otwarte w ZSOiZ w Gromniku oraz ZSP w Zakliczynie

maj 24, 2025 | Aktualności, SZKOŁA PODSTAWOWA

Ósmoklasiści naszej szkoły w dniach 4 kwietnia oraz 22 maja br. wzięli udział w dniach otwartych przeprowadzonych przez: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie.
Nasi przyszli Absolwenci mieli możliwość poznać ofertę edukacyjną powyższych szkół, Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, przyszłych kolegów i koleżanki oraz bazę dydaktyczną placówek. Zwiedzali sale lekcyjne, hale gimnastyczne, mieli możliwość uczestnictwa w doświadczeniach, eksperymentach oraz prezentacjach przygotowanych przez starszych kolegów, pod okiem nauczycieli technikum, liceum i szkoły branżowej. W każdej sali opowiadano o różnych szkoleniach, przebiegu lekcji, zdawaniu egzaminów, a także o umiejętnościach, które można zdobyć na danym kierunku.
Były to dni pełne nowości, wrażeń i atrakcji. Uczniowie klasy VIII już we wrześniu rozpoczną nową przygodę, jaką jest zmiana szkoły, dzięki uczestnictwu w Dniach Otwartych stają się bardziej odważni i zdecydowani. Naszym ósmoklasistom życzymy trafnych wyborów wymarzonej szkoły średniej!

A.K.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.