Byliśmy w teatrze

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Byliśmy w teatrze

paź 19, 2011 | W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

20112012 t1Dnia 19.09.11 r. uczniowie gimnazjum wraz z panią Martą Pawlik- Włudyka i panią Magdaleną Bajorek pojechali na spektakl pt. „Mały Książę” w reżyserii Cezarego Damagały. Odbył się on w pięknym, odnowionym teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.
            W sztuce zagrało siedmioro aktorów, którzy znakomicie wcielili się w wiele ról. Byli to m. in.: Agnieszka Findysz, Paweł Izdebski, Daniel Guzdek… Głównego bohatera zagrał mały chłopiec, który doskonale wykreował postać Małego Księcia. Szczególną uwagę przykuła dekoracja, która była w formie prezentacji multimedialnej. Widzom podobała się również gra aktorów, kostiumy i muzyka. Sztuka była oryginalna i nowoczesna. Wszyscy wrócili zadowoleni. Przedstawienie to pomogło nam lepiej zrozumieć lekturę i ważne kwestie w niej poruszone, takie jak: przyjaźń, miłość, samotność, świat dzieci a świat dorosłych…

Mam nadzieję, że jeszcze wybiorę się na tak świetny spektakl, czego życzę sobie, ale też wszystkim. Naprawdę warto!!!

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.