Zakończenie Olimpiady Wiedzy Chemicznej

Konkursy, Strefa ucznia

Zakończenie Olimpiady Wiedzy Chemicznej

cze 20, 2024 | Konkursy, Strefa ucznia

24 maja 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/24 oraz wręczenie dyplomów i nagród laureatom. Dla Wojtka Koniecznego to już trzecia nagroda laureata konkursu w dziedzinie chemii w tym roku szkolnym. Znalazł się on w grupie 24 laureatów wyłonionych spośród 846 uczniów z całej Polski, którzy brali udział w konkursie. Olimpiada ta była objęta honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Składała się z trzech etapów – pierwsze dwa odbywały się zdalnie, a trzeci etap na Wydziale Chemii UJ w Krakowie. To konkurs dla wszystkich uczniów – pasjonatów, którzy „czują chemię do chemii”, a może nawet jest ona częścią ich planu na przyszłość. Wojtek, przygotowując się do II i III etapu pogłębiał treści chemiczne z pozycji zaproponowanych przez Organizatora Olimpiady oraz literatury rekomendowanej dla maturzystów o rozszerzonym profilu chemicznym, a więc materiału do opanowania było sporo i nie należał do najłatwiejszych. Wiedza, którą uzyskał, jest potężna i da mu świetny start w przyszłość.
Wojtku! Jesteśmy bardzo dumni z Twoich osiągnięć. Jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczni za to, że rozsławiłeś naszą szkołę, miejscowość i gminę w tak szerokich kręgach. Stałeś się przykładem systematyczności i pracowitości, który – mamy nadzieję -pociągnie za sobą kolejnych odważnych i mądrych ludzi. Życzymy Ci jeszcze wielu sukcesów i satysfakcji z tego co robisz! Powodzenia!

ED

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.