14 X – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

14 X – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

paź 20, 2013 | W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”. Słowa te przyświecały nam podczas tegorocznego Dnia Nauczyciela. Z tej okazji miała miejsce w naszej szkole uroczystość, której celem było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów.

Na początku głos zabrał Pan Dyrektor szkoły mgr Józef Marszałek, który złożył wszystkim pracownikom oświaty życzenia, po czym wręczył nauczycielom nagrody dyrektora szkoły oraz podziękowania za ich wkład pracy  w realizację zadań dydaktyczno – opiekuńczych.

Następnie miał miejsce piękny i refleksyjny montaż słowno- muzyczny przygotowany pod czujnym okiem P. Małgorzaty Majka, P. Doroty Menderak oraz P. Anny Gańczarczyk.

Na koniec uroczystości przedstawiciele SU gimnazjum oraz SU szkoły podstawowej wręczyli nauczycielom – w dowód wdzięczności – piękne laurki.

Akademia przebiegła w miłej, ale podniosłej atmosferze.

Zobacz więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.